Obróbka tokarsko-frezowa ze sterowaniem numerycznym

Koszt usługi: za bycie gospodynią domową

Zamówić usługę

  • +38 (050) 740-89-XX
 
Brak recenzji. Zostaw recenzję
 

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w wykonaniu zamówień co do obróbki metali: prace tokarsko-frezowe (ze sterowaniem numerycznym), prace ślusarskie. Wielkie doświadczenie i wysoka kwalifikacja naszych pracowników pozwala nam na szybkie wykonanie prac o każdej złożoności.

Posiadając nowoczesne wyposażenie gwarantujemy naszym Klientom jakościowe wykonanie każdego zamówienia. Obróbka detali na maszynie ze sterowaniem numerycznym zapewnia maksymalnie ścisłe wymiary gotowego wyrobu. Szybkie wykonanie prac tokarsko-frezowych – to jedna z podstawowych usług naszego przedsiębiorstwa.

Prace tokarsko-frezowe oraz frezowanie na wyposażeniu ze sterowaniem numerycznym – to jedne z podstawowych kierunków produkcji naszego przedsiębiorstwa.
 
Przyjmujemy zamówienia na prace tokarsko-frezowe z metalem na maszynach ze sterowaniem numerycznym, a także na produkcję i wyprodukowanie tokarskich i frezowych wyrobów i części, produkcja seryjna, w tej liczbie produkcja form prasowych, sprzętu, stempli na zamówienie.

Obróbka tokarsko-frezowa dokona się prawie dla wszystkich rodzajów metali nieżelaznych i stopów, takich jak stal nierdzewna, aluminium, miedź, brąz, mosiądz, stale narzędziowe.

Wszystkie te rodzaje prac przeprowadzamy na najbardziej nowoczesnym i zagranicznym wyposażeniu tokarsko-frezowym, tokarskim, frezowym, elektroerozyjnym oraz do gięcia rur z systemami ze sterowaniem numerycznym.
 
Wyprodukujemy wyroby o wysokiej jakości oraz znakomitym widoku zewnętrznym. Jakościowe i szybkie frezowanie stopów aluminiowych oraz frezowanie metali kolorowych pozwalają na otrzymanie znakomitych cech zewnętrznych wyrobu albo części bez dodatkowej obróbki końcowej.

Wznawianie części oraz wzmocnienie różnych rodzajów mechanizmów dokonane są różnymi metodami: spawanie i napawanie, obróbka mechaniczna, rozpylanie (metalizacja), rozrzut, deformowanie plastyczne.
 
Obróbka tokarsko-frezowa na maszynach ze sterowaniem numerycznym według Państwa kreśleń, szkiców albo wzoru. Z naszego albo Państwa materiału. Produkcja masowa i zamówienia seryjne. Możliwe są zamówienia pojedyncze według uzgodnienia.

Proszę zwracać się do nas! Znakomita jakość i dostępne ceny!

 
 
Aby napisać komentarz musisz 0%zaloguj się%.
 
Skarga na odzew Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na odzew Zamknąć okno

 
 

Szukaj

Szukać

Kontakty

"Alterguma" - produkcja wyrobów z gumy, formy prasowe
(główne biuro)

35602, Ukraina, Równe, Dubno, st. Kremenetskaya, dom 38
  • +38 (050) 740-89-XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create
Zamówienie usługi